Unikátní služba „Cestuj s námi, bez námahy“

Uvědomujeme si, že ne všichni zákazníci umějí zacházet s internetem natolik, aby si byli schopni svoji vysněnou dovolenou vyhledat a také objednat. Také víme, že v dnešní uspěchané době nemusí mít všichni zákazníci čas a prostor na návštěvu kamenné pobočky.

Cestovní agentura KD Tour proto nyní představuje unikátní službu s názvem „Cestuj s námi, bez námahy“ , která zahrnuje kompletní servis včetně poradenství a uzavření cestovní smlouvy v pohodlí vašeho domova a to zcela zdarma.

Tato služba není podmíněna žádnou objednávkou, i v případě, že si u nás dovolenou nevyberete, nebudeme po vás požadovat žádný poplatek.

Služba je určena pro všechny zákazníky v dosahu naší služby, kteří preferují osobní jednání ale nemohou nebo se z nějakého důvodu nechtějí dostavit na kamennou pobočku.

Pro objednání unikátní služby „Cestuj s námi bez námahy“ můžete použít jak telefonický, tak emailový kontakt.

Během objednávky návštěvy našeho pracovníka, Vás poprosíme o několik důležitých údajů:

  • jméno a příjmení

  • bydliště

  • termín a čas kdy Vám vyhovuje návštěva našeho pracovníka

  • telefonní a emailový kontakt.

Pro přípravu co nejlepší nabídky nám také prosím sdělte základní představu o vaší dovolené (zda se jedná o pobytový nebo poznávací zájezd, lyžování nebo exotickou dovolenou a zhruba v jakém termínu plánujete cestovat).

Náš pracovník s Vámi poté domluví konkrétní termín a čas a vše ještě potvrdí v den návštěvy telefonicky, případně emailem.

Služba „ Cestuj s námi, bez námahy“ je dostupná ve všech městech a obcích, která jsou vyznačena v níže uvedené mapce. Konkrétně se jedná o tyto lokality:

Dobřichovice, Černošice, Čisovice, Hlásná Třebaň, Jíloviště, Karlík, Karlštejn, Klinec, Kytín, Lety, Líšnice, Liteň, Mníšek pod Brdy, Mořina, Řevnice, Řitka, Skuhrov, Vonoklasy, Všenory, Zadní Třebaň.

V případě dotazů ohledně této unikátní služby nás prosím neváhejte kontaktovat.